Категория
Interface - Specialized
Производитель
Freescale / NXP Semiconductors
RoHS
YES
Certification
Доставка
Оплата

| TYPE | DESCRIPTION |
| Part Number: | MCZ33904C5EKR2 |
| Description: | IC SBC CAN HS 5.0V 32SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Interface | CAN |
| Package / Case | 32-SSOP (0.295, 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | - |
| Supplier Device Package | 32-SOIC EP |
| Detailed Description | System Basis Chip Interface 32-SOIC EP |
| Applications | System Basis Chip |
| Base Part Number | MCZ33904 |
| Meta Part Number | 568-14165-2-ND |
| Other Names | 568-14165-2 "######"935310942518 "######"MCZ33904C5EKR2-ND |
| Voltage - Supply | 5.5 V ~ 28 V |
Таблицы данных: Work in prgress, stay tuned!