Категория
PMIC - Power Management - Specialized
Производитель
Freescale / NXP Semiconductors
RoHS
YES
Certification
Доставка
Оплата

| TYPE | DESCRIPTION |
| Part Number: | MC33912BACR2 |
| Description: | IC SYSTEM BASIS CHIP 32LQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | - |
| Detailed Description | System Basis Chip PMIC 32-LQFP (7x7) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.5mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Applications | System Basis Chip |
| Voltage - Supply | 5.5 V ~ 27 V |
| Base Part Number | MC33912 |
| Meta Part Number | MC33912BACR2-ND |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Other Names | 935313412528 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
Таблицы данных: Work in prgress, stay tuned!